Чачак, Србија
Понедељак - Петак 7:30-19:30

Извештај са екскурзије 3. разреда ОШ Милица Павловић у Врњачкој Бањи, дана 5.6.2024. године

Окупили смо се испред школе одакле смо и кренули. Место које смо прво посетили био је манастир Жича. У манастиру смо погледали кратак филм и после обиласка запалили смо свеће. Након посете манастиру отишли смо у зоолошки врт у Врњцима. Када смо стигли играли смо се у парку, затим смо кренули у шетњу у којој смо уживали разгледајући разне животиње. Потом смо се упутили ка Врњачкој Бањи. У Бањи смо обишли Јапански врт где смо видели разно цвеће и забавили се у необичном лавиринту. Киша, која је изненада почела, није нас спречила да уживамо у природи. Последњи део излета била је посета продавницама на отвореном. Ту смо куповали разнобојне и занимљиве ситнице и сувенире.

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ БИОЛОГИЈЕ

У недељу 14.4.2024. је одржано окружно такмичење из биологије.
Резултате можете погледати на следећим линковима:
5. разред
6. разред
7. разред
8. разред

ПРЕДШКОЛЦИ  У НАШОЈ ШКОЛИ

Наша школа радо сарађује с предшколским установама и учествује у различитим заједничким активностима, у циљу што боље припреме будућих првака и њиховог  лакшег преласка из вртића у школу.
У среду, 27. марта 2024. године, посетили су нас предшколци из вртића: Лептирић, Полетарац, Мали капетан, Надежда Петровић и Мајски цвет. Деца су обишла и упознала  просторије у школи, показала брзину и спретност на часу физичког васпитања, гледала драмске приказе ученика 3/5 одељења и играла пратећи покрете трећака. Свима је осмех блистао на лицу, а то је најбоља потврда овог успешног и забавног дружења.

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ БИОЛОГИЈЕ

Резултате општинког такмичења из Биологије, које је одржано у недељу 17.3.2024. године у ОШ "Милица Павловић", Чачак,  можете погледати на линку.

Page 1 of 23