ПРИРЕДБА ЗА ПРЕДШКОЛЦЕ

У уторак, 12.9. 2017. предшколци из вртића: „Лептирић“, „Мајски цвет“, „Мали капетан“, „Надежда Петровић“ и „Полетарац“ су посетили нашу школу. Ученици четвртог разреда са својим учитељицама су извели приредбу:

„Заједно кренимо у победе нове.
Срећно прваци школа вас зове!“

Опширније...

СВЕЧАНИ ПРИЈЕМ ПРВАКА

И овог првог септембра, у част нове генерације ученика првог разреда, са жељом да им овај дан остане у лепом сећању, уприличена је приредба добродошлице коју су припремили њихови старији другари и Одељењско веће четвртог разреда.

Опширније...

Драги наши прваци, поштовани родитељи и остали гости добро дошли у Основну школу „Милица Павловић“. Ми смо данас посебно срећни јер примамо нову генерацију ђака првака. Једна смо од најугледнијих и најстаријих школа у граду и ове године славимо 80 година постојања школе. Учинићемо све да се ђаци прваци у школи осећају пријатно, срећно и задовољно.

Опширније...

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ И УЧЕНИКЕ

СВЕЧАНИ ПРИЈЕМ ПРВАКА ОБАВИЋЕ СЕ У ПЕТАК, 1.СЕПТЕМБРА У СВЕЧАНОЈ САЛИ СА ПОЧЕТКОМ

У 10:00 ЧАСОВА

ДРАГИ НАШИ ПРВАЦИ,
ЖЕЛИМО ВАМ СРЕЋАН ПОЛАЗАК У ПРВИ РАЗРЕД
МНОГО УСПЕХА У УЧЕЊУ И ВЛАДАЊУ!
НЕКА ЂАЧКО ДОБА БУДЕ ВАШЕ НАЈЛЕПШЕ ИСКУСТВО!

prvi

НАСТАВА ПОЧИЊЕ 1. СЕПТЕМБРА ПО СЛЕДЕЋЕМ РАСПОРЕДУ:
УЧЕНИЦИ  ПЛАВЕ СМЕНЕ ДОЛАЗЕ НА НАСТАВУ ПРЕ ПОДНЕ У 7:30,
А УЧЕНИЦИ ЦРВЕНЕ СМЕНЕ, ДОЛАЗЕ НА НАСТАВУ ПОСЛЕ ПОДНЕ У 13:30.

РАСПОРЕД УЧЕНИКА ПЕТОГ РАЗРЕДА ПО ОДЕЉЕЊИМА

ЦРВЕНА СМЕНА

V1

Одељењски старешина: Зоран Илић

1. Ацовић Јана
2. Богдановић Матија
3. Васовић Анђела
4. Величић Урош
5. Вујовић Деспот
6. Гојковић Марија
7. Грачанин Сара
8. Давинић Милутин
9. Дамљановић Огњен
10. Дојчиловић Нена
11. Ђурић Марко
12. Ђурић Милош
13. Ивановић Милица
14. Јевтовић Емилија
15. Козодеровић Урош
16. Лончаревић Лазар
17. Лончаревоћ Лука
18. Луковић Андреј
19. Марић Марија
20. Марић Урош
21. Мечанин Анћелина 
22. Миковић Михаило 
23. Милосављевић Анћела 
24. Мићовић Лука 
25. Обреновић Магдалена 
26. Радуловић Анђела 
27. Рајковић Урош 
28. Савић Матија 
29. Симовић Јаков 
30. Ћериман Филип
31. Цикић Страхиња 

V2

Одељењски старешина: Маријана Трифуновић

1. Аџемовић Вељко
2. Белић Филип
3. Васовић Милица
4. Вујичић Ива
5. Вучковић Ђорђе
6. Вуковић Огњен
7. Живановић Емилија
8. Илић Даваид
9. Јовановић Немања
10. Кнежевић Лена
11. Ковачевић Арсеније
12. Лазовић Реља
13. Логвинов Никола
14. Милошевић Данило
15. Милошевић Коста
16. Нешковић Лена
17. Нешовановић Јана
18. Николић Миа
19. Николић Петар
20. Остојић Соња
21. Петровић Вук
22. Радоњић Нина
23. Стојановић Вељко
24. Филиповић Тијана
25. Цицмил Александар
26. Чиврак Тијана
27. Шундерић Алекса

 

 

V3

Одељењски старешина: Оливера Крупеж

1. Божиловић Јована
2. Васовић Теодора
3. Вујовић Маша
4. Главоњић Иван
5. Гогић Матеа
6. Голубовић Андреа
7. Допуђа Душан
8. Дујовић Лазар
9. Ђалетић Каја
10. Зимоњић Сенка
11. Мајсторовић Дуња
12. Максимовић Марко
13. Мандић Матија
14. Мојсиловић Матија
15. Мркајић Андреј
16. Никитовић Радоје
17. Николић Урош
18. Пауновић Анђела
19. Пуача Мартина
20. Пуача Петар
21. Ракоњац Стефан
22. Симић Лука
23. Спасојевић Лука
24. Станишић Анђела
25. Станојевић Лазар
26. Стеванетић Андрија
27. Чпајак Марица

 

 

   ПЛАВА СМЕНА

V4

Одељењски старешина: Јелена Јововић

1. Бојић Кристина
2. Бошковић Магдалена
3. Васиљевић Ема
4. Васовић Петар
5. Дамљановић Виктор
6. Даниловић Јелена
7. Живковић Марко
8. Исаиловић Ања
9. Јовичић Богдан
10. Јовичић Наташа
11. Лешевић Лука
12. Марјановић Магдалена
13. Марковић Млађен
14. Николић Теодора
15. Ницовић Матеја
16. Новаковић Алекса
17. Остојић Алексеј
18. Ракић Ђорђе
19. Ракић Петaр
20. Рогоњић Теодора
21. Смоловић Николина
22. Стефановић Душан
23. Томовић Милица
24. Ћировић Дарија
25. Ћурчић Вук
26. Ћурчић Грујица
27. Чеперковић Софија
28. Шипетић Неда

 V5

Одељењски старешина: Лела Симеуновић

1. Бјелић Ђурђа 
2. Биорац Давид 
3. Вуловић Душан 
4. Дамљановић Никола 
5. Даниловић Доротеја 
6. Деспотовић Лазар 
7. Доневић Теодора 
8. Дробац Лана 
9. Јелић Јеврем 
10. Јелић Немања 
11. Јеремић Маријана
12. Јовановић Марија
13. Љујић Милош 
14. Марић Анђела 
15. Милетић Марија 
16. Милетић Николина 
17. Милинковић Михаило 
18. Миловановић Анђела
19. Обрадовић Растко 
20. Обућина Николај 
21. Радојчић Филип
22. Роглић Илија 
23. Саковић Хелена 
24. Стефановић Тереза 
25. Страњанчевић Сара 
26. Чкоњевић Стефан 
27. Чоланић Јана 
28. Чузди Николина 
29. Шмигић Огњен 

V6

Одељењски старешина: Милица Рисимовић

1. Бошковић Милица 
2. Браловић Радован
3. Васовић Анастасија 
4. Вучковић Михаило 
5. Ђекић Давид 
6. Ђелкапић Мирослав 
7. Ђошић Димитрије 
8. Ђунисијевић Мирослав 
9. Ивановић Душан 
10. Јелић Тијана 
11. Луковић Николина 
12. Марковић Славица 
13. Матовић Страхиња 
14. Милошевић Анђела 
15. Милошевић Никола 
16. Милошевић Теодора 
17. Мунитлак Милица 
18. Обрадовић Елена 
19. Палалић Лазар 
20. Петровић Ђурђа 
21. Петровић Јована 
22. Петровић Лазар 
23. Поповић Анђела 
24.Радивојевић Анастазија 
25. Ратковић Софија 
26. Срнић Огњен 
27.Стојимировић Анастазија 
28. Ћендић Милица 
29. Урошевић Владимир 

КОНКУРСНА ДОКУМЕНТАЦИЈА

За доделу уговора за јавну набавку радова
"Текуће поправке и одржавање објеката"

Опширније...

PROJEKAT „PODIZANJE KVALITETA NASTAVE PRIMENOM PROJEKTNE METODE“

U okviru programa Erasmus + koji se odnosi na finansiranje projekata u obrazovanju, školi je odobren projekat „Podizanje kvaliteta nastave primenom projektne metode“. Naši nastavnici će tokom sledeće školske godine putovati u Englesku, gde će imati priliku da se upoznaju sa primerima iz prakse, a sve u cilju unapređenja same nastave sa akcentom na učeniku kao aktivnom učesniku.