ОБАВЕШТЕЊЕ
ЗА УПИС У ПРВИ РАЗРЕД

Поштовани родитељи будућих ђака првака,
Обавештавамо Вас да је Министарство просвете, науке и технолошког развоја, због новонастале ситуације и ванредног стања издало упутство о новом начину уписа детета у први разред.
Родитељу/законском заступнику детета стасалог за упис у први разред (у први разред школске 2020/21.године уписују се деца рођена од 1.марта 2013. до 1.марта 2014.године), од 1.априла 2020.године биће омогућено да електронским путем искажу интересовање за упис у нашу школу преко Портала еУправа.
Уколико родитељ није у могућности да искаже заинтересованост на овај начин може на мејл секретара школе Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.  проследити следеће податке:
Име и презиме детета
Име родитеља/законског заступника
Адреса становања
Контакт телефон
Накнадно ће родитељима / законским заступницима бити доступна и услуга
е-заказивања термина за упис и тестирање, преко истог Портала.
Школа ће преко апликације извршити преузимање података о ученику (из матичне књиге рођених, евиденција пребивалишта и из ИЗИС-а о обављеном лекарском прегледу).
За све додатне информације и појашњења можете контактирати секретара школе на телефон 064/093-12-73.

Директор школе
Зоран Илић