Пријем родитеља

Пријем родитеља за млађе ученике  

Разред и

одељење

   Одељењски старешина

Смена

Дан отворених врата

I-1

Милисављевић Душица

Црвена

петак 1. час

I-2

Ђоковић Горица

Црвена

четвртак2. час

I-3

Опарница Светлана

Црвена

уторак3. час

I-4

Петровић Лела

Плава

четвртак5. час

I-5

Перуничић Гордана

Плава

среда2. час

I-6

Јовановић Наташа

Плава

четвртак.3 час

II-1

Јеротијевић Весна

Црвена

понедељак 3. час

II-2

Томовић Анђелка

Црвена

понедељак 5. час

II-3

Поповић Тања

Црвена

понедељак4. час

II-4

Анђелковић Весна

Плава

уторак 3. час

II-5

Кораксић Маја

Плава

четвртак.3 час

II-6

Бабић Снежана

Плава

уторак 5. час

III-1

Јанковић Мара

Црвена

среда3. час

III-2

Поповић Ненад

Црвена

среда2. час

III-3

Петровић Јовановска Биљана

Црвена

четвртак2. час

III-4

Габоровић Катарина

Плава

четвртак.3 час

III-5

Дамњановић Гордана

Плава

уторак 5. час

III-6

Ђорђевић   Биљана

Плава

уторак2. час

IV-1

Дуканић Александра

Црвена

уторак2. час

IV-2

Бабовић Ирена

Црвена

уторак 3.час

IV-3

Ковачевић Снежана

Црвена

понедељак 3. час

IV-4

Aћимовић   Милена

Плава

понедељак 4. час

IV-5

Кукић Мира

Плава

среда4. час

IV-6

Ћирјаковић Јасмина

Плава

среда3. час


Пријем родитеља за старије ученике  

Разред и

одељење

Одељењски старешина

Смена

Дан отворених врата

V-1

Мирјана Мариноквић

Црвена

понедељак 4. час

V-2

Јаворка Чоловић Iqunangelo

Црвена

среда2. час

V-3

Грујанац Јелена

Црвена

понедељак 4. час

V-4

Чоловић Радојица

Плава

уторак 4.час

V-5

Ђорђевић Тања

Плава

среда3. час

V-6

Младен Капларевић

Плава

уторак 4.час

VI-1

Стевановић Слободан

Црвена

четвртак4. час

VI-2

Драгана Јекић Дамљановић

Црвена

уторак 5.час

VI-3

Крупеж Оливера

Црвена

понедељак 4. час

VI-4

Јововић Јелена

Плава

среда2.час

VI-5

Симеуновић Лела

Плава

четвртак2. час

VI-6

Ивана Томић

Плава

понедељак 5. час

VII-1

Шипетић Зорица

Црвена

уторак 4.час пре подне

среда3. час по подне

VII-2

Курћубић Маријана

Црвена

понедељак 4. час

VII-3

Селаковић Душко

Црвена

уторак 3.час

VII-4

Раденовић Срђан

Плава

четвртак5. час

VII-5

Радишић Ивана

Плава

петак 5. час

VII-6

Никшић Бојана

Плава

понедељак 2. час

VIII-1

Миловановић Зорица

Црвена

понедељак 2. час

VIII-2

Секулић Ивана

Црвена

петак 3 час

VIII-3

Новковић Биљана

Плава

уторак 3.час

VIII-4

Славковић Виолета

Плава

црвена уторак 4.час

VIII-5

Даниловић Милисав

Плава

четвртак2. час

VIII-6

Јана Митровић

Плава

среда2. час