Свечана атмосфера у школи и даље влада...

Како ове школске године ОШ „Милица Павловић“ обележава јубилеј, 75 година свог постојања и успешног рада, ученици и наставници су низом активности допринели свечаној атмосфери. Таква атмосфера и даље влада у нашој школи.

Једна од активности била је израда филма о историјату школе, о њеном развитку и напретку. Филм је приказиван свакодневно, у свечаној сали, а одељења су са својим предметним наставницима могла да сазнају и нешто што до сада низу знали о почецима наше школе. Највише им се допало кад су себе видели на пројекционом платну, у кабинетима за физику, хемију и информатику, као и у фискултурној сали како играју одбојку. Те сегменте филма испратили су громогласним аплаузима.
Ученици нису крили задовољство што су међу актерима филма о Школи. Лепо је кад си део успешног тима!

Софија Шиљковић VIII1

sIMG 3083