ЈЕСЕЊИ КАРНЕВАЛ

karneval25У мојој школи организован је Јесењи карневал. Деца су од лишћа правила маске и костиме и тако показала своју маштовитост и креативност. Носећи веселе и необичне маске, са својим учитељицама прошетали смо од школе до градског трга, а затим наставили шетњу преко градског парка до Мораве. Тај дан био је занимљив и свима ће остати у лепом сећању.

Анђелија Пековић II3

Пре неколико дана организовали смо Јесењи карневал. Сви ученици другог разреда са својим учитељицама дошли су на идеју да уз песму и игру покажу да јесен није најтмурније годишње доба. Родитељи су нам помогли да направимо костиме од разнобојног лишћа. Тако обучени посетили смо пијацу, градски трг и парк на обали Западне Мораве. Дан је био незабораван.

Емилија Грујовић II3

karneval1