ШЕТЊА ДО ГРАДСКЕ БИБЛИОТЕКЕ

sdb3Ученици петог разреда посетили су Градску библиотеку 23.9.2019. године.
Љубазне библиотекарке провеле су нас кроз велику нову зграду и упознале са свим садржајима библиотеке и активностима које се у њој организујуПогледали смо изложбу радова ученика који су у оквиру ликовне радионице део распуста провели у кругу библиотеке, дружећи се и сликајући. Видели смопоред галеријског простора, собу легата, електронску читаоницу и конференцијски простор.

Библиотекарке су међу ученицима поздравиле велики број читалаца који су редовни посетиоци библиотеке. Охрабрујуће је то да велики број ученика радо долази у библиотеку, чита, учествује у радионицама које се организују током летњег распуста и дружи са вршњацима.

Ученици одељења 5/4 и 5/5

setnja do biblioteke