ДОБРО ДОШЛИ, ЂАЦИ ПРВАЦИ!

prijemprvaka1

У понедељак, другог септембра, у нашој школи уприличен је свечани пријем ђака првака. На почетку програма директор школе обратио се свим присутним гостима истакавши посебност тренутка јер свака нова генерација изнова подмлађује школу и даје јој нови сјај. Он је нагласио да ће нове генерације имати прилику да искористе благодети које наша школа нуди, као што су сарадња, узајамна подршка и љубав која нам је свима потребна.

Актив учитеља четвртог разреда са својим ученицима припремио је занимљив програм на тему бајке Снежана и седам патуљака, који је будућим првацима улепшао први дан у школи, учинио га забавним и показао да је школа место где се стичу нова знања, пријатељства и развијају таленти.

Ученици четвртог разреда су кроз балет, модеран плес, глуму и хорско извођење помогли будућим првацима да растерећени уђу у своје учионице и пуни ентузијазма крену у нове радне победе.

Желимо им успешну школску годину, лако стицање знања и незаборавне тренутке проведене у школи!

Чланови Новинарске секције

prijemprvaka2