ПРВО МЕСТО НА ОКРУЖНОМ ТАКМИЧЕЊУ У РЕЦИТОВАЊУ

nas1У суботу, 20. априла 2019. године, у Модерној галерији у Горњем Милановцу организовано је Окружно такмичење рецитатора. Ове године такмичење је организовао Културни центар у сарадњи са Савезом аматера Србије, у оквиру обележавања Дана општине Горњи Милановац и 204. годишњице од подизања Другог српског устанка у Такову. На такмичењу које носи назив „Песниче народа мог“ представљали су се ученици у три узрасне категорије. Наши ученици остварили су запажене резултате.

Маша Шиљковић, ученица петог разреда, освојила је прво место и она ће нас представљати на републичком нивоу такмичења које ће се у мају одржати у Ваљеву.
Александар Јовашевић и Давид Савковић, ученици четвртог разреда, такође су били запажени, па су похваљени за своју интерпретацију.

Чланови Новинарске секције

okrrec1