ЗБРКА У ЛЕДЕНОМ ДВОРЦУ
ПРВА ПРЕДСТАВА УЧЕНИКА ОДЕЉЕЊА I/4

ZuLD23У четвртак, 27. децембра, у препуној сали гледалаца, од којих су већину чинили ђачки родитељи, изведена је премијера дечје представе Збрка у леденом дворцу. Представа је рађена према истоименом тексту Радмиле Кнежевић, у режији учитељице Леле Петровић и извођењу ученика одељења првог четири.

Ови мали-велики глумци у овој захтевној, али веома занимљивој и духовитој представи, показали су изванредно глумачко умеће и освојили симпатије многобројних гледалаца који су их награђивали громогласним аплаузима. Била је то занимљива позоришна представа са живoписнoм сцeнoгрaфиjoм, мaштoвитим кoстимимa и мaскaмa, проткана музиком.
У сусрет новогодишњим празницима овом приликом организована је и традиционална додела пакетића деци радника наше школе. Новогодишње жеље деце биле су различите и шаренолике, баш као и ово претпразнично дружење.
Честитамо нашим малим глумцима на овој изванредној представи и ужитку који су нам приуштили. Надамо се да на неки нови сусрет на сцени нећемо дуго чекати.
У представи учествовали:
Деда Мраз: Никола