ПРИМЕР ЗА УГЛЕД

przu7У петак, 23. новембра, у свечаној сали наше школе, одржан је скуп за ученике првог разреда под називом „Пример за углед“.
Први овакав сусрет послужио је као прилика за похвалу свих ученика првог разреда јер су успешно савладали прва слова, бројеве, показали спремност за дружење и толеранцију, поштовање правила школе, показали напредак у раду...Поред учитеља првог разреда, свој допринос реализацији ове активности дали су помоћник директора, учитељ Горан Милисављевић, вероучитељ Ђорђе Чоловић и волонтери, ученици одељења V/3.

Жеља нам је да „Пример за углед“ постане пракса. Том приликом јавно ће се похваљивати различити успеси наших ђака остварени, како у школи, тако и ван ње, афирмисати хуманост, лепо понашање, другарско ангажовање и друге моралне вредности. Кроз „угледање“ код најмлађих ђака негујемо осећај припадности школи, развијамо колективни дух, јачамо самопоуздање и мотивацију за постизање успеха у учењу, спорту, игри, хуманости, лепом понашању...

Актив учитеља првог разреда

przu1