ПРЕНЕЛИ СМО ИСКУСТВА О ОБРАЗОВАЊУ У ВЕЛИКОЈ БРИТАНИЈИ

vb11erasmus-logo

У петак, 23. новембра 2018. године, са почетком у 12.00 у Регионалном центру, одржан је заједнички састанак Стручног већа школских библиотекара и Актива стручних сарадника Моравичког округа. Трибину су водиле Биљана Лукић, школски библиотекар у ОШ „Милица Павловић“, као и школски педагог Драгана Радмилац. Акценат je стављен на примере добре праксе који се тичу рада у Тиму за писање пројеката, аплицирања код фондација, теме пројеката, мобилности-присуства настави и извештавања о реализацији. Оне су на занимљив начин присутнима презентовале искуства наших наставника приликом боравка у Великој Британији, која су се тицала упознавања школског система Велике Британије и подизања квалитета наставе применом пројектне методе.

На следећем линку можете погледати презентацију која је коришћена на стручном скупу.

Чланови Новинарске секције

vb1