РАЗМАЖЕНИ ПРИНЦ

rp12Ученици млађих разреда наше школе одгледали су у понедељак, 5. новембра, позоришну представу Размажени принц. Овим драмским комадом представили су се на великој сцени Дома културе полазници Глумачке радионице у Чачку.

Укратко о представи... Некада давно Злоћудију, Земљу зла и плача, добри цар Веселин претворио је у Веселију, најсрећнију царевину на свету. У Веселији добра вила Добрила је сваком детету даривала осмех и добру нарав. Међутим, царевог сина Матеју зачарале су вештице Гроздана и Грдана, и он је израстао у страшно неваљалог принца коме спаса није било. Царевина Веселија беше угрожена, а вештице су се надале да ће, кад постане краљ, Матеја Веселију поново да претвори у Злоћудију. Наде није било. Једино што је могло принца неваљалца да преобрати у доброг краља била је љубав. Уз помоћ добре виле, Матеја упознаје лепу Сару чија љубав отапа злу коб принца...

Чланови Новинарске секције

rp1