У ПОСЕТИ ГРАДСКОЈ БИБЛИОТЕЦИ

upgb2Ученици који похађају продужени боравак, подељени у две групе, у пратњи својих учитеља, школског библиотекара и вероучитеља, посетили су Дечје одељење Градске библиотеке. Прва група ишла је 9. октобра, а друга 15. октобра 2018. године.

Ученици су имали прилику да се упознају са запосленим библиотекарима, који су их кроз игру и разговор упознали са просторијама и свим садржајима које пружа Градска библиотека. Након приче о књигама, о писцима за децу и њиховим омиљеним јунацима, организоване су асоцијације и квиз који им је био веома занимљив и у коме су сва деца активно учествовала. Ученици су затим погледали анимирани филм „Златна јабука и девет пауница”.
Захваљујући љубазним и креативним библиотекарима, али и деци која су веома лепо сарађивала и радо учествовала у свим активностима, посета Градској библиотеци веома је успешно реализована.

Учитељице Сања Лазовић и Ивана Бајовић

upgb2