СВЕЧАНИ ПРИЈЕМ ПРВАКА

И овог првог септембра, у част нове генерације ученика првог разреда, са жељом да им овај дан остане у лепом сећању, уприличена је приредба добродошлице коју су припремили њихови старији другари и Одељењско веће четвртог разреда.

Након приредбе прваци су имали прилику да се упознају са својим учитељима, обиђу школу и имају свој први школски час.
Ове године наша школа богатија је за 155 првака, распоређених у 6 одељења.
Свим првацима желимо срећне и успешне школске дане, много игре и дружења и да им ови први дани у школи, као и сви остали, буду незаборавни.

Учитељи првог разреда у 2017/2018. години су:

I-1

Весна Јеротијевић

I-2

Анђелка Томовић

I-3

Горан Милисављевић

I-4

Весна Анђелковић

I-5

Снежана Бабић

I-6

Маја Кораксић

ОВАКО ТО ИЗГЛЕДА ИЗ УГЛА УЧИТЕЉИЦЕ

Сваке године, у нашој школи, Одељењско веће трећег разреда припрема приредбу у част будућих првака. И ове године су ђаци трећаци, заједно са својим учитељима, један део летњег распуста одвојили како би програм што боље спремили за будуће другаре.
На почетку приредбе хор млађих разреда је отпевао Химну школе и руску песму "Каљинка". На сцену су затим излазили: Звончица, Петар Пан, Венди, Снежана, Црвенкапа... Смењивали су се јунаци бајки и из свог угла гледања причали о школи и другарству. Позивали су будуће прваке да смело и храбро закораче у школске клупе. Веселост и динамику приредбе су употпуниле плесне нумере.
После здравице мамама, бакама и будућим ђацима уследила је прозивка деце по одељењима. Прваци су, са својим учитељима, весели и пуни утисака отишли у учионице.

" У Недођију смо пошли,
а у лепше царство дошли.
Заједно кренимо у победе нове!
Срећно прваци,
школа вас зове! "