СВЕЧАНА ДОДЕЛА ВУКОВИХ И ПОСЕБНИХ ДИПЛОМА

Традиционалном свечаношћу која се организује у част завршетка осмогодишњег школовањанаших ученика и доделе награда најбољим од њих, испратили смо још једнугенерацију матураната која је својим резултатима оставила снажан печат у богатој историји наше школе.

Присутне госте је поздравио, а награђеним ученицима, у име колектива, честитао, директор школе, истичући да сви заједно делимо радост,понос и срећу због успеханаших матураната. Награде најбољим у својој генерацији уручиле су њихове разредне старешине Бранислав Бокић, Зорица Миловановић, Биљана Новковић, Лела Симеуновић и Виолета Славковић.
Ову свечаност улепшао је хор школе, уз музичку пратњу наставнице музичке културе Виолете Славковић, као и наши млади музички таленти Милена Луковић, Лазар Лазовић и Стефан Перендија. Програм су водиле Софија Димитријевић и Магдалина Обрадовић.
Са великим задовољством истичемо имена ученика који су у токудосадашњег школовања постигли изузетне резултате и основну школу завршили као најуспешнији у својој генерацији.То су пре свега ученицикоји су из свих наставних предмета имали одличануспех и примерно владање. Ти ученици су добитници Вукове дипломе, најпрестижније школске награде и највећег признања које се у Србији додељује за изузетан успех у школовању.Наша школа се ове школске године може похвалити са више носилаца посебних диплома и двадесет два Вуковца:
1. Ива Вуковић
20. Александра Рајичић
21. Кристина Крџић
22. Милица Петровић
Као најбоља међу њима, одлуком Наставничког већа, престижну титулу ученика генерације понела је Анђела Ђукић, наша беспрекорна ученица коју ће сви њени наставници памтити по ревносном учењу и залагању, а пре свега по лепом понашању и васпитању.
Ови млади људи су нам у досадашњем школовању показали храброст, одговорност, одлучност и спремност да иду даље,путем својих идеала.
На нама је да им честитамо на савладаним препрекама и оствареним резултатима, да их охрабримо за будуће кораке, подржимо на путу који одаберу и пожелимо будућност обележену успесима.

Тања Ђорђевић, проф. српског језика

dd1