ПРВА НАГРАДА НА САЈМУ ШКОЛСКОГ ИЗДАВАШТВА

Четврти сајам школског издаваштва одржан је у Гучи, у Музеју трубе, 24. октобра 2014. године. Сајам је, као и претходних година, иницирала Школска управа Чачак у жељи да подстакне унапређивање ваннаставних активности школе, промовише добру праксу и развијање партнерских односа унутар локалне заједнице.

Штанд наше школе красила су бројна издања и ове школске године: школски листови из претходних година, летопис, две монографије, билтени Стручног већа за српски језик...
ШКОЛСКИ ЛИСТ ,,НАШИ КОРАЦИ” БР. 40 ПРОГЛАШЕН ЈЕ ЗА НАЈБОЉИ У КАТЕГОРИЈИ ОСНОВНОШКОЛСКИХ ЛИСТОВА. Уреднику листа, наставници Маријани Трифуновић, велику помоћ пружили смо и ми, чланови Новинарске секције. Вредно смо радили, пратили рад ученика и свих наставника у школи, посећивали културна дешавања у граду, писали интересантне прилоге и фотографисали.
Прва награда за нас је само подстицај да радимо још боље и квалитетније! Хвала свима који су препознали квалитет онога што радимо и наградили наш труд.

Чланови Новинарске секције

ns11