НИЗОМ АКТИВНОСТИ ОБЕЛЕЖИЛИ СМО ДЕЧЈУ НЕДЕЉУ И ОВЕ ГОДИНЕ
ПОД СЛОГАНОМ

Свако дете срећна лица,
чува једна породица

Понедељак, 6. октобар 2014.

Упознали смо се са Конвенцијом о правима детета.
Разговарали смо о значају појединих права која су регулисана Конвенцијом и о односу права и одговорности.

Уторак, 7. октобар 2014.
Промовисали смо борбу против вршњачког насиља.
Ученици другог разреда били су на промоцији књиге Силеџије су прави гњаватори, у медијатеци школе, током другог часа.
Ученици првог и другог разреда присуствовали су позоришној представи Дијамант јуниор у Свечаној сали, од 10.15. Улаз је био бесплатан.

Среда, 8. октобар 2014.
Поводом Дана отворених врата, код градоначелника организован је пријем деце.
Ученици трећег разреда црвене смене присуствовали су представи Седам Снежана и патуљак, у Дому културе, од 11.00 часова. Улаз је био бесплатан.
Разговарали смо и тог дана о правима која су регулисана Конвенцијом и о односу права и одговорности.

Четвртак, 9. октобар 2014.
Ученици првог разреда су уз помоћ чланова Еколошке секције засадили Дрво генерације у дворишту школе.
Ученици другог разреда украшавали су бетонске површине у школском дворишту Веселим графитима.

Петак, 10. октобар 2014.
Ученици четвртог разреда су у централном холу школе израђивали тематски пано: Свако дете срећна лица, чува једна породица.
Ученици петог и шестог разреда учествовали су у еколошком сређивању дворишта школе.

prilog6slika1

prilog6slika2