Чачак, Србија
Понедељак - Петак 7:30-19:30

Дан ОШ Милица Павловић” Чачак

Дан ОШ „Милица Павловић” Чачак уобичајено се прославља у угодној атмосфери, уз разноврстан културни и уметнички програм.

Ове школске године Дан школе обележили смо уз све мере предострожности. Изостао је уобичајени програм, али наши ђаци су успели да осете дух свечаности кроз разговоре са својим учитељима и наставницима. С обзиром на то да је ове године Дан школе (17. октобар) у суботу, одлучили смо да наш празник симболично обележимо дан раније. Наши талентовани ученици учествовали су у ликовном конкурсу, награђено је 15 ученика чији радови улепшавају хол школе.

Шта смо све постигли у протеклих годину дана можете погледати у филму који је снимљен посебно за ову прилику. Емитовање је заказано за 16.15 и 21.00 час у суботу, 17. октобра 2020. године, а ускоро ће бити доступно и на нашем званичном youtube каналу.